Перейти до контенту

1 грудня

Початок о 18 год

КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+JAZZ»

Виконавці: джазове тріо в складі –

народний артист України

Володимир СОЛЯНИК (фортепіано,орган),

Олександр ДМИТРЕНКО (контрабас),

Валерій ЖИЛІН (ударні).

У програмі: авторські твори.

_____________________________________________    

7,8 грудня

Початок о 18 год           

ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці: солісти Національної філармонії України

заслужений артист України

Юрій ШУТКО (флейта),

лауреат Національного конкурсу

Лариса ДЕОРДІЄВА (фортепіано).

У програмі: В.Моцарт.

_____________________________________________    

14,15 грудня

Початок о 18 год

КОНЦЕРТ КАМЕР МУЗИКИ

Виконавець: професор НМАУ ім.. П.І.Чайковського,

заслужений діяч мистецтв України

Галина БУЛИБЕНКО (орган).

У програмі:

А.Гільман, Л.В’єрн,Т.Дюбуа, Ф.Пеетерс, О.Маха.

_____________________________________________    

21,22 грудня

Початок о 18 год           

ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Виконавці: солісти Національної філармонії України

лауреат Міжнародного конкурсу

Роман СМОЛЯР (бас),

заслужена артистка України

Неліда  АФАНАСЬЄВА (фортепіано).

У програмі: О.Білаш, А.Кос-Анатольський, Р.Смоляр,

українські народні пісні, старовинні російські романси.

_____________________________________________    

28,29 грудня

Початок о 18 год

«Різдвяні фантазії»

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець: солістка Білоцерківського Будинку

органної та камерної музики,

заслужена артистка України

Тетяна  ОРЛОВА (орган).

У програмі: Різдвяна музика. 

_____________________________________________    

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

2,3 листопада  субота, неділя  

початок о 18 год.

«П’ятдесят відтінків Гершвіна»

ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

солісти Національної філармонії України -

заслужена артистка України

Єлизавета ЛІПІТЮК (сопрано),

лауреат міжнародних конкурсів

Сергій БОРТНИК (тенор),

заслужений діяч мистецтв України

В’ячеслав ПОЛЯНСЬКИЙ (фортепіано).

У програмі: Дж. Гершвін.         

__________________________________________________

9,10 листопада субота, неділя               

  початок  о 18 год

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Білоцерківського Будинку

органної та камерної музики,

заслужена  артистка України

Тетяна ОРЛОВА (орган).

У програмі: І.С.Бах, А.Гільман та інші.               

__________________________________________________

16,17 листопада субота, неділя  

 початок о 18 год           

ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

 солістка Національної філармонії України

Інна ПОРОШИНА (фортепіано).

У програмі: Ф.Шопен, С.Рахманінов  та інші. 

__________________________________________________

23 листопада субота   

початок о 14 год

КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+JAZZ»

Виконавці:

Олександр ДМИТРЕНКО (гітара),

Владислав КОРНЄВ (тенор-саксофон)

У програмі:

«Осінні мелодії» (Є.Гарнер, М.Фішер, Ж.Косма та інші.)        

__________________________________________________


23 листопада субота

початок о 18 год 

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Білоцерківського Будинку

органної та камерної музики,

заслужена  артистка України

Тетяна ОРЛОВА (орган).

У програмі: твори композиторів XVII-XX ст..    

__________________________________________________

24 листопада неділя 

 початок о 18 год           

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Національного Будинку органної

та камерної музики України,

заслужена артистка України

Ірина ХАРЕЧКО (орган).

У програмі: І.С.Бах, М.Регер,М.Тарівердієв.

__________________________________________________

30 листопада субота   

початок о 18 год

КОНЦЕРТ  «П’яццолла та танго»

Виконавці: солісти Національної філармонії України -

народний артист України В’ячеслав 

САМОФАЛОВ (баян),

лауреат міжнародних конкурсів

Марія ВІХЛЯЄВА (фортепіано).

У програмі:

А. П’яццолла, Г.Родрігес, Є.Петерсбурський та інші.       

__________________________________________________

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

РЕПЕРТУАР на ЖОВТЕНЬ 2019 рік

3 жовтня  четвер

Початок о 18 год.

ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець: викладач НМАУ ім.. П.І.Чайковського,

лауреат міжнародних конкурсів Євген ГЕПЛЮК (фортепіано).

У програмі: Ф.Шопен, С.Рахманінов та інші.

_______________________________________________________

5,6 жовтня субота,неділя

Початок о 18 год.

ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Виконавці: солісти Національної філармонії України

заслужена артистка України

Руслана ЯКОБІНЧУК (меццо-сопрано),

лауреат міжнародних конкурсів Марія ВІХЛЯЄВА (фортепіано).

У програмі: старовинні російські романси

та твори українських композиторів.

_______________________________________________________

12,13 жовтня субота,неділя

Початок о 18 год.

ВЕЧІР ГІТАРНОЇ МУЗИКИ

Виконавець: соліст Національної філармонії України

заслужений артист України Андрій ОСТАПЕНКО (гітара).

У програмі: Е.Гранадос, Ф.Таррега, М.Льобет та інші..

_______________________________________________________

17 жовтня четвер

Початок о 18 год.

ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці: солістка Національного заслуженого

симфонічного оркестру України

лауреат міжнародних конкурсів Олена ПУШКАРСЬКА (скрипка),

лауреат міжнародних конкурсів Наталія СТРОЧАН (фортепіано).

У програмі: Л.Бетховен, Ф.Шуберт, Ф.Крейслер, та інші..

_______________________________________________________

19,20 жовтня субота,неділя

Початок о 18 год.

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець: солістка Білоцерківського Будинку

органної та камерної музики, заслужена артистка України

Тетяна  ОРЛОВА (орган).

У програмі:

твори композиторів ХУІІ-ХХ ст.

_______________________________________________________

26,27 жовтня субота,неділя

Початок о 18 год.

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці: доцент НМАУ ім.. П.І.Чайковського,

лауреат міжнародних конкурсів Ніна СІВАЧЕНКО (скрипка),

заслужена артистка України Ольга ДМИТРЕНКО (орган).

У програмі: І.С.Бах, Г.Катуар.

_______________________________________________________

30 жовтня середа

Початок о 18 год.

Дні Австрії в Україні

ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

Майнхард ХОЛЛЕР(віолончель, Австрія-Німеччина),

професор НМАУ ім.. П.І.Чайковського,

заслужений артист України Юрій КОТ (фортепіано).

У програмі: Л.Бетховен, Е.Гріг та інші.

_______________________________________________________

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

27-Й МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗОЛОТА ОСІНЬ 2019»

20 вересня  п’ятниця  

початок о 18 год

КОНЦЕРТ лауреата премії  ім.. В.М.Лисенка

Національного ансамблю  солістів «КИЇВСЬКА КАМЕРАТА»

Художній керівник та головний диригент –

лауреат Національної премії ім.. Т.Г. Шевченка,

народний артист України Валерій МАТЮХІН,

солісти –

заслужена артистка України Тетяна ОРЛОВА (орган),

лауреат міжнародних конкурсів Кирил БОНДАР(скрипка),

 заслужена артистка України Оксана НІКІТЮК (сопрано),

Микола КУШНІРЕНКО (баритон).

У програмі:

Г.Ф.Гендель, А.Гільман, А.Роулі, Ю.Шевченко, Є.Станкович.

_______________________________________________________________   

21 вересня субота        

початок о 18 год

КОНЦЕРТ народного аматорського хору

«ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Художній керівник та диригент –

заслужений діяч мистецтв України

Володимир КЛЮЄВ ,

концертмейстер – Віктор ШПАКОВ (баян).

У програмі:

обробки народних пісень та авторські твори.

22 вересня  неділя       

початок о 18 год

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

докторанти Краківської музичної академії (Польща)

Даніель ПРАЙЗНЕР (орган),

Томаш СЛЮСАРЧИК (натуральна труба).

У програмі:

 Г.Бьом, І.С.Бах, Дж. Тореллі, М.Каццаті, І.Ф.Фаш.

____________________________________________________ 

23 вересня понеділок

початок о 18 год

"МАГІЧНИЙ САКСОФОН!"

КОНЦЕРТ КИЇВСЬКОГО КВАРТЕТУ САКСОФОНІСТІВ

Національної філармонії України

Виконавці:

лауреат міжнародних конкурсів Київський квартет саксофоністів -

керівник -

заслужений артист України Юрій ВАСИЛЕВИЧ (сопрано),

заслужений артист України Михайло МИМРИК (альт),

лауреат міжнародних конкурсів Олександр МОСКАЛЕНКО (тенор),

заслужений артист України Сергій ГДАНСЬКИЙ (баритон)

в концерті приймають участь:

Рішард ЗОЛОДЗІЄВСЬКИЙ (саксофон, Польща) та

заслужена артистка України Тетяна ОРЛОВА (орган, м. Біла Церква).

У програмі:

 І.С.Бах, Й.Штраусс, Дж.Гершвін, Г.Міллер, та інші.

__________________________________________________________________           

24 вересня  вівторок   

початок о 18 год

КОНЦЕРТ КВАРТЕТУ ГІТАРИСТІВ «КИЇВ»

Національної філармонії України

Виконавці:

заслужений артист України Володимир ШАРУЄВ – керівник,

дипломант Українського конкурсу Руслан ЧЕРЕМНИХ,

Олег ГРИГОРОВИЧ ,

лауреат міжнародних конкурсів Марія ШАРУЄВА.

У програмі:

 Ф.Шуберт, А.Хачатурян, М.Соколова, О.Поплянова та інші.

____________________________________________________________           

25 вересня середа       

початок о 18 год

КОНЦЕРТ КАМЕРНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО КВАРТЕТУ «ДЖЕРЕЛО» 

Національної філармонії України

Виконавці:

керівник - народна артистка України  Євгенія ЧЕРКАЗОВА (акордеон),

заслужені артисти України -

Віталій ВІДМІДСЬКИЙ (домра),

Володимир ЛЕВИЦЬКИЙ (домра),

Олександр ОЛЕКСІЄНКО (кобза-бас).

У програмі:

А.Вівальді, Дж.Россіні, Й.Штраусс, А.П’яццолла, М. де Фалья та інші.

________________________________________________________________ 

26 вересня  четвер

початок о 18 год

ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

професор НМАУ ім. П.І.Чайковського,

народний артист України Ігор АНДРІЄВСЬКИЙ(скрипка),

солістка Білоцерківського Будинку органної та камерної музики,

заслужена артистка України Тетяна ОРЛОВА (орган).

У програмі :

 І.С.Бах, Г.Ф.Телеман, І.Кр.Бах, М.Коретт.

___________________________________________________________________

27 вересня  п’ятниця  

початок о 18 год

ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОГО ДУЕТУ «KIEV PIANO DUO»

Виконавці:

лауреат міжнародних конкурсів Олександра ЗАЙЦЕВА (фортепіано),

заслужений артист України Дмитро ТАВАНЕЦЬ (фортепіано).

У програмі: Ф.Ліст,С.Рахманінов,Ф.Пуленк, М.Равель.

_________________________________________________________________________

28 вересня  субота

початок о 18 год

ВЕЧІР ОРГАННИХ ДУЕТІВ

Виконавці:

заслужений діяч мистецтв України

Георгій КУРКОВ (орган, м. Вінниця),

Єлизавета БІЛОКОПИТОВА (орган, м. Вінниця).

У програмі: Ф.Шуберт, І.Корнелюк, І.Оловніков.

__________________________________________________________________________     

29 вересня  неділя

початок о 18 год

КОНЦЕРТ

НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗАСЛУЖЕНОЇ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ

ім.. Георгія Майбороди

Художній керівник та головний диригент –

народний артист України Юрій КУРАЧ,

диригент  - Олексій БОЯР.

У програмі:

твори українських композиторів та обробки народних пісень.

___________________________________________________________              

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

РЕПЕРТУАР на  CЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ 2019 рік

24,25
серпня
субота,
неділя
Відкриття
ХХХІ концертного сезону
КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка
Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена артистка України
Тетяна ОРЛОВА (орган).
У програмі :
твори композиторів XVII-XX ст..  
  початок о 18 год  
31
серпня
субота
  «Прощання з літом»
КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»
Боса-нова 
у виконанні ансамблю
Олександра ДМИТРЕНКА
У програмі :
мелодії Антоніо Карлоса Жобіма
  початок о 18 год
1
вересня
неділя
«Розповіді про історію джаза»
КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»
Виконавці:
Олександр ДМИТРЕНКО (гітара),
Владислав КОРНЄВ (тенор-саксофон).
У програмі:
твори Дюка Елінгтона,
Вернона Дюка, Віктора Янга.  
  початок о 18 год
7,8
вересня
субота,
неділя
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
студентка
НМАУ ім.. П.І.Чайковського
Євгенія  БЕЛЬМАС (орган),
клас професора
заслуженого діяча мистецтв
України Г.В.Булибенко.
У програмі:
Ш.М.Відор, Л.В’єрн,Ж.Лангле
та інші.
  початок о 18 год  
14
вересня
субота
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
органістка
Кафедрального собору німецької
євангелістсько-лютеранської
церкви України та
Національного академічного
театру опери та балету (м. Одеса)
Вероніка СТРУК (орган).
У програмі:
І.С.Бах,Ф.Мендельсон, Г.Янг
та інші.  
  початок
о 18 год  
15
вересня неділя
ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
професор
НМАУ ім. П.І.Чайковського ,
заслужений артист України
Юрій КОТ
(фортепіано).
У програмі:
В.Моцарт, Л.Бетховен, О.Скрябін.
  початок
о 18 год
20-29
вересня
27-й МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗОЛОТА ОСІНЬ 2019»
Дивитись окрему афішу.  
початок
о 18 год  

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

РЕПЕРТУАР  на  ЛИПЕНЬ  2019 рік

6
липня
субота  
  ВЕЧІР ФЛЕЙТОВОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
лауреати Всеукраїнського конкурсу
Максим КУЧЕРЯВИЙ (флейта),
Марина КУЧЕРЯВА (фортепіано).
У програмі:
Г.Форе, Ж.Бізе, Ф.Борн, Ж.Колодуб
та  інші.  
початок
о 18 год  

7
липня
неділя
    ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солістка Національного заслуженого
симфонічного оркестру  України,
лауреат міжнародних конкурсів
Олена ПУШКАРСЬКА (скрипка),
лауреат міжнародних конкурсів
Наталія СТРОЧАН (фортепіано).
У програмі:
І.С.Бах, Н.Паганіні, А.В’єтан та інші.  
    початок
о 18 год
13,14
липня
субота,
неділя
ЗАКРИТТЯ ХХХ КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ   КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена  артистка України
Тетяна ОРЛОВА (орган).
У програмі:
твори композиторів ХVІІ–ХХ ст.  
початок о 18 год

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

РЕПЕРТУАР на ЧЕРВЕНЬ 2019 рік

1
червня
субота
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Національного Будинку
органної та камерної музики України,
заслужена артистка України
Ганна БУБНОВА (орган).
У програмі: І.С.Бах, А.Вівальді.
    початок
о 18 год
2
червня
неділя
  КОНЦЕРТ
ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
народний артист України
 Олесь ЯСЬКО (скрипка),
солістка Національного Будинку
органної та камерної музики України,
заслужена артистка України  
Ганна БУБНОВА (орган).
У програмі:
А.Вівальді та його сучасники.
    початок
о 18 год
8,9
червня
субота,
неділя
 ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Національної філармонії України
Інна ПОРОШИНА (фортепіано).
У програмі:
 Р.Шуман, Ф.Крейслер, І.Альбеніс та інші..  
    початок
о 18 год
15
червня
субота
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
учениця 8 класу
середньої спеціальної музичної школи
ім.. М.В. Лисенка
Софія НАКОНЄЧНА (орган)
(клас народного артиста України
В.В. Кошуби).
В концерті приймає участь
 соліст Національного Будинку
органної та камерної музики України,
народний артист України
 Володимир КОШУБА (орган).
У програмі:
І.С.Бах, К.Сен-Санс, Л.Лефебюр-Велі та інші..  
    початок
о 18 год
16
червня
неділя
  ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
лауреати міжнародних конкурсів
Станіслав ПАВЛОВИЧ (кларнет, м. Київ),
Леся ГРИШКО (фортепіано, м. Київ).
У програмі:
В.Моцарт, К.М.Вебер, К.Дебюссі та інші..  
    початок
о 18 год
22,23
червня
субота,
неділя
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена артистка України
Тетяна  ОРЛОВА (орган).
У програмі:
І.С.Бах, Г.Ф.Гендель, К.Лоре, П.Фумагаллі та інші.  
    початок
о 18 год
29
червня
субота
  «Caro mio ben»
ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти Національної філармонії
України,
лауреат міжнародних конкурсів
Ольга ТАБУЛІНА (меццо-сопрано),
лауреат Національного конкурсу
Володимир КНОРОЗОК (фортепіано).
У програмі:
В.Моцарт, К.Глюк, Й.Гайдн та інші.  
    початок
о 18 год
30
червня
неділя
ІІІ Відкритий міжнародний
музичний маратон W LIVE
“Тиха музика для роздумів”
КОНЦЕРТ
пам’яті українського оперного співака,
Героя України, волонтера
Василя СЛІПАКА.
Виконавці:
солісти Національної філармонії
України,
лауреат міжнародних конкурсів
Ольга ТАБУЛІНА (меццо-сопрано),
лауреат Національного конкурсу
Володимир КНОРОЗОК (фортепіано),
солістка Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена артистка України
Тетяна  ОРЛОВА (орган),
учні Білоцерківської школи мистецтв №1:
Степан ПЕТРІШИН-КАНІШЕВСЬКИЙ,
Катерина СЕРГІЄНКО,
Дарія ХВОРОСТЯНА.
У програмі:
В.Моцарт, К.Глюк, Й.Гайдн та інші.
    початок
о 18 год

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

26 червня 2019 року          Початок о 18.00 год.

    КОНЦЕРТ
народного аматорського хору
«ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»  
Художній керівник  та диригент –
заслужений діяч мистецтв
 України
Володимир КЛЮЄВ  
Концертмейстер –
Віктор ШПАКОВ (баян)  
У програмі:
обробки народних пісень
та авторські твори.    
                       

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

22 травня 2019 року          Початок о 18.00 год.

 
  КОНЦЕРТ
ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ
  Виконавці:  
студенти НМАУ ім.. П.І.Чайковського
класу професора, заслуженого артиста України
Юрія КОТА –  
Поліна ЛАТУН (ІV курс),  
Євген ФОМІН (ІІ курс) ,  
Олена ОВЧАРЕНКО (ІV курс).  
У програмі:
І.С.Бах, С.Рахманінов, М.Равель, В.Задерацький.  
                       

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

РЕПЕРТУАР  на  ТРАВЕНЬ  2019 рік

4
травня
субота  
  КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»
Виконавці:
Олександр  ДМИТРЕНКО (гітара) ,
Владислав КОРНЄВ
(тенор-саксофон).
У програмі: весняні мелодії джазу.  
початок
о 14 год  
4,5
травня
субота,
неділя
  КОНЦЕРТ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
соліст
Національної філармонії України
заслужений артист України
Андрій ОСТАПЕНКО (гітара) .
У програмі: Ф.Таррега,І.Альбеніс,
Е.Гранадос, М.Льобет.  
 початок
о 18 год
11,12
травня
субота,
неділя  
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена  артистка України
Тетяна ОРЛОВА (орган).
У програмі: І.С.Бах, Т.Адамс, А.Піс
та інші.  
початок
о 18 год
18,19
травня
субота,
неділя
  «Весна. Мрії. Мелодії мого краю.»
ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти
Національної філармонії України –
лауреат Міжнародного конкурсу
Каріна КОНДРАШЕВСЬКА (сопрано)
та заслужена артистка України
Неліда АФАНАСЬЄВА (фортепіано).
У програмі:
Б.Фільц, Б.Лятошинський,
Ф.Надененко та інші.  
початок
о 18 год
25,26
травня
субота,
неділя

  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
Петро СУХОЦЬКИЙ (орган, м. Луцьк).
У програмі:
Д.Букстехуде, І.С.Бах, А.Калнинь,
А.Калейс та інші.  
початок
о 18 год

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua