Перейти до контенту

Багато років триває творча співпраця Білоцерківського будинку органної та камерної музики з відомими виконавцями - заслуженим діячем мистецтв України, доцентом НМАУ ім П.І.Чайковського Іриною Алексійчук та заслуженим артистом України, професором НМАУ ім П.І.Чайковського Юрієм Котом. Концерт, що відбудеться 10 березня 2019 року, стане презентацією старовинного роялю "BLUTHNER".Творче подружжя подарує білоцерківським меломанам мистецтво фортепіанного дуету. І справжнім сюрпризом стало бажання митців подарувати рояль Будинку органної та камерної музики, адже 7 березня заклад відсвяткує свій 29 день народження.


РЕПЕРТУАР  на  БЕРЕЗЕНЬ  2019 рік

2
березня
субота  
  КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
лауреати Всеукраїнського конкурсу -
студент 4-го курсу НМАУ ім.. П.І. Чайковського
Максим КУЧЕРЯВИЙ (флейта),
студентка 4-го курсу КІМ ім. Р.Гліера
Марина КУЧЕРЯВА (фортепіано).
У програмі:
С.Прокоф'єв, О.Тактакішвілі,
П.Хіндеміт, Ф.Пуленк.  
  початок
  о 18 год  
3
березня
неділя
  КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»
Виконавці:
Владислав КОРНЄВ (тенор-саксофон),
Олександр  ДМИТРЕНКО (гітара) .
У програмі:
музика з американських мюзиклів.  
  початок
о 18 год
9
березня
субота  
  КОНЦЕРТ
народного аматорського хору
«ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»
Художній керівник та диригент -
заслужений діяч мистецтв України
Володимир КЛЮЄВ,
концертмейстер –
Віктор ШПАКОВ (баян).
У програмі:
обробки народних пісень та авторські твори.  
  початок
о 15 год
 9
березня
субота
  «Від класики до джазу»
КОНЦЕРТ ДЖАЗОВОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
соліст
Національної філармонії України,
заслужений діяч мистецтв України
В’ячеслав ПОЛЯНСЬКИЙ
(фортепіано),
соліст оркестру Українського радіо
Геннадій ІВЧЕНКО (саксофон).
У програмі:
імпровізації на світові хіти.  
  початок
о 18 год
10
березня
неділя
  ВЕЧІР ФОРТЕПІАННИХ ДУЕТІВ
Виконавці:
доцент НМАУ ім.. П.І. Чайковського,
заслужений діяч мистецтв України
Ірина АЛЕКСІЙЧУК ((фортепіано),
професор НМАУ
ім.. П.І. Чайковського,
заслужений артист України
Юрій КОТ (фортепіано).
У програмі:
В.Моцарт, В.Журавицький,
І.Алексійчук.  
  початок
о 18 год
13
березня
середа
  ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
лауреат міжнародних конкурсів
Станіслав ГУМЕНЮК (фортепіано).
У програмі:
Д.Скарлатті, Л.Бетховен, Ф.Ліст,
М.Равель.  
  початок
о 18 год
16,17
березня
субота,
неділя
  «До 200-річчя з дня
народження С.Монюшко»
ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти
Національної філармонії України -
заслужені артисти України
Єлизавета ЛІПІТЮК (сопрано) та
Алла ТОЛСТИХ (фортепіано).
У програмі: С.Монюшко.  
  початок
о 18 год
22
березня
п’ятниця
  «До 40-річчя заснування хору»
КОНЦЕРТ
народного аматорського хору
«ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»
Художній керівник та диригент -
заслужений діяч мистецтв України
Володимир КЛЮЄВ,
концертмейстер –
Віктор ШПАКОВ (баян).
У програмі:
обробки народних пісень та
авторські твори.  
  початок
о 17 год
23,24
березня
субота,
неділя
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Білоцерківського Будинку органної
та камерної музики,
заслужена  артистка України
Тетяна ОРЛОВА (орган).
У програмі:
твори композиторів ХVІІ-ХХ ст..  
  початок
  о 18 год
30,31
березня
субота,
неділя
КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
  Виконавець:
лауреат Міжнародного конкурсу
Олена БОЛЮХ (орган).
У програмі:
І.С.Бах.С.Франк,К.Сен-Санс.  
  початок
  о 18 год

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

РЕПЕРТУАР на ЛЮТИЙ 2019 рік

 

2 лютого   субота   КОНЦЕРТ  з циклу «Джаз+ Jazz»
Виконавці:
джазовий ансамбль AccoBass Plus –
Сергій ЗУБАРЕВ
(акордеон,хроматична губна гармоніка), Максим СІМОНОВ (контрабас),
Петро ЮРИЧ (гітара).
початок о 14 год
2,3 лютого   субота,
  неділя
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
студентка НМАУ ім.. П.І.Чайковського
Євгенія БЕЛЬМАС (орган),
клас професора,
заслуженого діяча мистецтв України
Г.В.Булибенко.
У програмі:
К.Вільямс, Д.Шостакович, М.Дюпре,
М.Мусоргський.
початок о 18 год
  9,10
лютого
субота,
неділя
ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти Національної філармонії України -
лауреат міжнародних конкурсів
Сергій БОРТНИК (тенор),
заслужена артистка України
Неліда  АФАНАСЬЄВА (фортепіано),
художнє слово – Наталія НАСІКАН.
У програмі: твори Б.Фільц.
початок о 18 год
16,17
 лютого
субота,
 неділя
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена артистка України
Тетяна  ОРЛОВА (орган).
У програмі:
І.С.Бах, У.Р.Дріффілл, К.Сен-Санс
та інші..
початок о 18 год
21
лютого  
четвер
  «КОНЦЕРТ – ФАНТАЗІЯ»
Виконавці:
солістка Національного заслуженого
симфонічного оркестру України,
лауреат міжнародних конкурсів
Олена ПУШКАРСЬКА (скрипка),
лауреат міжнародних конкурсів
Наталія СТРОЧАН (фортепіано).
У програмі:
Г.Телеман. В.Моцарт, Ф.Шуберт,
Р.Шуман, П.Сарасате.
початок о 18 год
23,24
лютого
субота,
неділя
  КОНЦЕРТ
Программа в аранжуванні
В.Самофалова.
Виконавці:
солісти
Національної філармонії України -
народний артист України
В’ячеслав САМОФАЛОВ (баян),
лауреат міжнародних конкурсів
Марія ВІХЛЯЄВА (фортепіано).
У програмі:
І.С.Бах, А. Пяццолла, Р.Гальяно
та інші..
початок о 18 год

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua


12 січня
субота  
  ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти Національної філармонії України -
лауреат Міжнародного конкурсу
Роман СМОЛЯР (бас) та
народнана  артистка України
Тетяна АНДРІЄВСЬКА (фортепіано) .
У програмі: О.Білаш,Г.Майборода,
пісні з репертуару М.Магомаєва .  
 початок
о 18 год  

13 січня
неділя
  КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»
Виконавці:
джаз-ансамбль
Олександра ДМИТРЕНКА.
У програмі: джазова класика.
 початок
о 18 год
19,20
січня
субота,
неділя
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена  артистка України
Тетяна ОРЛОВА (орган).
У програмі:
твори композиторів ХVІІ-ХХ ст..  
 початок
о 18 год
 26 січня
субота  
  ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти Національної філармонії України -
лауреат Міжнародного конкурсу
Роман СМОЛЯР (бас) та
заслужена  артистка України
Неліда АФАНАСЬЄВА (фортепіано).
У програмі: Г.Свірідов, Р.Смоляр,
українські народні пісні.  
 початок
о 18 год

27 січня
неділя
  КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
народні артисти України -
професор НМАУ ім.. П.І. Чайковського
Ігор АНДРІЄВСЬКИЙ (скрипка),
солістка
Національної філармонії України
Тетяна АНДРІЄВСЬКА (фортепіано).
У програмі:
Дм.Шостакович, Б.Лятошинський,
Б.Барток.  
початок
о 18 год

            ПРИЙМАЮТЬСЯКОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

 

СВЯТКОВІ КОНЦЕРТИ В ДНІ ШКІЛЬНИХ КАНІКУЛ

ДЛЯ ДІТЕЙ  І ДОРОСЛИХ

З Новим 2019 роком!!!

2 січня
середа
  «Чарівні мелодії зимових свят»
КОНЦЕРТ
вихованців школи мистецтв №5.  
         початок
         о 12 год.
3 січня
четвер
  «Музичний зорепад»
КОНЦЕРТ
вихованців дитячої музичної школи №2.  
        
        початок
         о 12 год.  
4 січня
п’ятниця
«Різдвяні подарунки»
КОНЦЕРТ
вихованців школи мистецтв №3.  
         початок
         о 12 год.
5 січня
субота
  ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Виконавці:
солісти Національної філармонії України
заслужені артисти України -
Валентина МАТЮШЕНКО (сопрано),
Руслана ЯКОБІНЧУК (меццо-сопрано),
лауреат міжнародних конкурсів
Марія ВІХЛЯЄВА (фортепіано).
У програмі:
колядки та щедрівки авторські
та народні.  
         початок
         о 18 год.
7 січня
понеділок
  КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
Виконавець:
солістка
Білоцерківського Будинку
органної та камерної музики,
заслужена артистка України
Тетяна ОРЛОВА(орган).
У програмі: Різдвяна музика.  
         початок
         о 12 год.  
9 січня
середа
  «Різдвяні сурми»
КОНЦЕРТ
вихованців школи мистецтв
дитячих духових оркестрів №6.  
            
       початок
         о 12 год.  

           ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http:// organ-hall.org.ua

 

 

1,2 грудня

субота,

неділя

ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

солісти Національної філармонії України -

народна артистка України

Ольга ЧУБАРЕВА (сопрано),

лауреат Національного конкурсу

Володимир КНОРОЗОК (фортепіано).

У програмі: В.Моцарт, Й.Гайдн, Г.Гендель, Р.Вагнер, Р.Штраус.

початок

о 18 год

8 грудня

субота

 КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»

Виконавці:

джаз-тріо заслуженого артиста АР Крим

Сергія КРАШЕНІННІКОВА (фортепіано),

Олександр СТОРОЖИК (контрабас),

 Сергій ПОПОВ (ударні)

та Олександр ДМИТРЕНКО (гітара).

У програмі: твори джазової класики.

початок

о 14 год

8 грудня

субота

 КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

студентка НМАУ ім.. П.І.Чайковського

Анастасія ЮРЧЕНКО (орган),

клас професора,

заслуженого діяча мистецтв України Г.В.Булибенко.

У програмі:

Дж.Фрескобальді, І.С.Бах, Ф.Мендельсон, Ж.Ален.

 початок

о 18 год

15,16 грудня

субота,

неділя

 ВЕЧІР КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

солісти Національної філармонії України -

заслужені артисти України

Юрій ШУТКО (флейта) та

Андрій ОСТАПЕНКО (гітара).

У програмі:І.С.Бах, Ф.Каруллі, М.Джуліані,Т.Гауде.

початок

о 18 год

23 грудня

неділя

 КОНЦЕРТ народного аматорського хору

«ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

художній керівник та диригент –

заслужений діяч мистецтв України

Володимир КЛЮЄВ,

концертмейстер -  Віктор ШПАКОВ (баян).

У програмі:

обробки народних пісень та авторські пісні.

початок

о 15 год

22,23 грудня

субота,

неділя

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець: солістка Білоцерківського Будинку

органної та камерної музики,

заслужена артистка України

Тетяна  ОРЛОВА (орган).

У програмі: Різдвяна музика.

початок

о 18 год

29,30 грудня

субота,

неділя

КОНЦЕРТ  з циклу «Джаз+ Jazz»

Виконавці:

джаз-ансамбль Олександра ДМИТРЕНКА.

У програмі:

Різдвяна та Новорічна джазова музика.

початок

о 18 год

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

 

 

 

3,4 листопада

субота,

неділя

 ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Національної філармонії України

Інна ПОРОШИНА (фортепіано).

У програмі: Р.Шуман, П.Чайковський, Ф.Шопен.

 

початок

о 18 год

 

10,11 листопада

субота,

неділя

 КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Національного Будинку органної та

камерної музики України,

заслужена  артистка України

Ірина ХАРЕЧКО (орган).

У програмі: А.Мюле, Г.Телбен-Болл, Ф. де ля Томбель, Ф.Ліст.

початок

о 18 год

15 листопада

четвер

«Осінній карнавал»

ВЕЧІР присвячений творчості Ліни Костенко

Виконавці: народна артистка України

Раїса НЕДАШКІВСЬКА (художнє слово),

Павло ТЮТЮННИК (композитор, співак).

У програмі:

вірші, романси та пісні про осінь

на слова Л.Костенко

 початок

о 18 год

17,18 листопада

субота,

неділя

«Баянне ретро»

ВЕЧІР БАЯННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

соліст Національної філармонії України,

народний артист України

Сергій ГРІНЧЕНКО  (баян).

У програмі: В.Грідін, Р.Вюртнер, В.Власов, С.Грінченко та інші.

початок

о 18 год

19 листопада

понеділок

 КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

докторанти Краківської музичної академії (Польща)

Даніель ПРАЙЗНЕР (орган),

Томаш СЛЮСАРЧИК (натуральна труба).

У програмі: Д.Букстехуде, І.С.Бах, Г.Ф.Гендель, Є.Кларк, Ф.Мендельсон, А.Страделла та інші.

 початок

о 18 год

 

24 листопада

субота

 

 КОНЦЕРТ з циклу «Джаз+ Jazz»

Виконавці:

джаз-ансамбль Олександра ДМИТРЕНКА.

У програмі: джазова класика.

 початок

о 14 год

24,25 листопада

субота,

неділя

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Білоцерківського Будинку органної та камерної музики,

заслужена  артистка України

Тетяна ОРЛОВА (орган).

У програмі:

І.С.Бах, Дж. Стенлі, Е.Гріг, В.Петраллі та інші.

початок

о 18 год

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

 

 

6,7 жовтня

субота,

неділя

 КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

професор НМАУ ім.. П.І.Чайковського,

заслужений діяч мистецтв України

Галина БУЛИБЕНКО (орган).

У програмі: І.С.Бах, М.Регер, Г.П’єрне та інші.

початок

о 18 год

13 жовтня

субота

 Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет  імені М.П. Драгоманова,

Молодіжна Асоціація Великої Європи, Білоцерківський міський Будинок  органної та камерної музики

За підтримки ректора НПУ ім. М. П. Драгоманова професора Віктора Андрущенка

КОНЦЕРТ в рамках спільного проекту

«Європа – Україна за мир»

Автори проекту:

Василь ФЕДОРИШИН(Україна) та

Бенуа ОДІЛЛЄ(Франція).

В концерті беруть участь:

Колективи факультету мистецтв імені Авдієвського НПУ ім. М. П. Драгоманова:

хор «Дзвін» - керівник Галина САВЧУК,

хор «Червона калина» - керівник Аліса ЛИТВАК,

вокально-хоровий ансамбль «Red Sound» -

 керівник Вікторія КАСЬЯНОВА,

камерний оркестр -

керівник Василь ФЕДОРИШИН,

солісти:

Лю ТАО(тенор, Китай), Ван ЇНАНЬ(сопрано, Китай),

Арусяк ХЕКІМЯН(скрипка, Вірменія),

Єлизавета ГРИГОРЬЄВА(скрипка, Україна),

Ван КАНЬ(скрипка, Китай Гонконг),

Олександр ГУРЕЦЬ(тенор, Україна),

 Тетяна ОРЛОВА(орган, Україна),

Ріта КАЗАРЯН(альт, Грузія) та

Оркестр Великої Європи за мир

«Great Europe Peace Orchestra»

Диригують:

Володимир ТКАЧУК(Україна),

Ріта КАЗАРЯН(Грузія)

У програмі:

С.Барбер, Й.С.Бах, П.Чайковський, А.Хачатурян,

О.Респігі, А.Вівальді, М.Шух, Л.Бетховен, Ю.Бучма.

початок

о 14 год

13,14 жовтня

субота,

неділя

 ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Національної філармонії України,

лауреат Національного конкурсу

Лариса ДЕОРДІЄВА  (фортепіано).

У програмі:

Ф.Ліст,Ф.Шуберт та інші. 

початок

о 18 год

20,21 жовтня

субота,

неділя

 КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

солістка Білоцерківського Будинку

органної та камерної музики,

заслужена артистка України

Тетяна  ОРЛОВА (орган).

У програмі:

І.С.Бах, А.Вівальді, В.Фолькмар та інші.

початок

о 18 год

27 жовтня

субота

 КОНЦЕРТ  з циклу «Джаз+ Jazz»

Виконавці: джаз-ансамбль

 Олександра ДМИТРЕНКА.

У програмі: твори Дюка Еллінгтона.

початок

о 14 год

27,28 жовтня

субота,

неділя

ВЕЧІР ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Виконавці:

солісти Національної філармонії України -

лауреат Міжнародного конкурсу

 Роман СМОЛЯР (бас),

заслужена артистка України

 Неліда  АФАНАСЬЄВА (фортепіано).

У програмі:

 М.Глінка, П.Чайковський, М.Лисенко, Р.Смоляр та інші.

початок

о 18 год

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

 

 

 

 

 

       15 вересня 2018 року         Початок о 14.00 год.

                                       КОНЦЕРТ

                               з циклу «Jazz+джаз»

                                             Виконавці:

                               джазовий ансамбль AccoBass Plus

       Сергій  ЗУБАРЕВ (акордеон, хроматична губна гармоніка),

                                    Максим СІМОНОВ (контрабас) ,

                                            Петро  ЮРИЧ (гітара).

                             Ведучий – Олександр ДМИТРЕНКО

                                                   У програмі:

                           всесвітньо відомі  джазові стандарти,

                           твори відомих джазових виконавців і

                        оригінальна авторська музика учасників

                                                        ансамблю.                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua

 

21 вересня

пятниця

 КОНЦЕРТ лауреата премії  ім.. В.М.Лисенка

Національного ансамблю  солістів

«КИЇВСЬКА КАМЕРАТА»

Художній керівник та головний диригент –

лауреат Національної премії ім.. Т.Г. Шевченка,

народний артист України Валерій МАТЮХІН,

солісти –

заслужена артистка України

Валентина МАТЮШЕНКО (сопрано),

лауреат міжнародних конкурсів

Ольга ТАБУЛІНА (меццо-сопрано),

заслужена артистка України

Тетяна ОРЛОВА (орган),

лауреати міжнародних конкурсів -

Кирил БОНДАР(скрипка),

 Валентина БУГРАК (альт),

Катерина СУПРУН (альт),

Назар СТЕЦЬ (фортепіано) .

У програмі:

Г.Ф.Гендель, К.Діттерсдорф, Г.Шмідт. 

 

 початок

о 18 год

 

22 вересня

субота

 КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

соліст Сумської обласної філармонії,

заслужений працівник культури України

Орест КОВАЛЬ (орган).

У програмі:

І.С.Бах, М.Регер,С.Франк та інші.

 

 початок

о 18 год

 

23 вересня

неділя

 

ВЕЧІР КЛАВЕСИННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

лауреат конкурсу клавесиністів ім. Ванди Ландовської в Італіі,

Руво ді Пулья (Гран-Прі в номінації

«Премія Ванди Ландовської», 2017),

кандидат мистецтвознавства

Наталія СІКОРСЬКА (клавесин).

У програмі:

І.С.Бах. 

 

 початок

 о 18 год

 

24 вересня

понеділок

КОНЦЕРТ КВАРТЕТУ ГІТАРИСТІВ «КИЇВ»

Національної філармонії України

Виконавці:

заслужений артист України

Володимир ШАРУЄВ – керівник,

дипломант Українського конкурсу

Руслан ЧЕРЕМНИХ,

Олег ГРИГОРОВИЧ ,

лауреат міжнародних конкурсів Марія ШАРУЄВА.

У програмі: Л.Алан, В.Гомес, О.Поплякова та інші.

 

 початок

о 18 год

 

25 вересня

вівторок

"Від Баха до Beatles"

КОНЦЕРТ КИЇВСЬКОГО КВАРТЕТУ САКСОФОНІСТІВ

Національної філармонії України

Виконавці:

лауреат міжнародних конкурсів

Київський квартет саксофоністів -

керівник - заслужений артист України

Юрій ВАСИЛЕВИЧ (сопрано),

заслужений артист України

Михайло МИМРИК (альт),

Олександр МОСКАЛЕНКО (тенор),

заслужений артист України

Сергій ГДАНСЬКИЙ (баритон) .

У програмі:

І.С.Бах, В.Моцарт,Т.Альбіноні, А.Пяццолла, С.Джоплін,  Дж.Гершвін, П.Маккартні, Дж.Леннон.

 

початок

о 18 год

 

26 вересня

середа

 «Українські романтики ХХІ століття»

КОНЦЕРТ СТРУННОГО КВАРТЕТУ „КАПРИС КЛАСІК”

Національної філармонії України

Виконавці:

Тетяна ХОМЕНКО (скрипка),

Олександра САВЧЕНКО (скрипка),

Леоніла КРУГЛІКОВА (альт) – керівник,

Євгенія ДЯЧУК (віолончель).

У концерті приймає участь композитор

Андрій СТЕЛЬМАХ(фортепіано)

У програмі: твори А.Стельмаха. 

 

 початок

о 18 год

 

27 вересня

четвер

 ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

Виконавець:

професор НМАУ ім. П.І.Чайковського,

заслужений артист України

Юрій КОТ(фортепіано).

У програмі : Л.Бетховен, Р.Шуман.. 

 

 початок

о 18 год

 

28 вересня

пятниця

 ВЕЧІР РОМАНСУ

Виконавці:

солісти Національної філармонії України

заслужений артист АР Крим  

Анатолій ЮРЧЕНКО (баритон),

лауреат міжнародних конкурсів

Марія ВІХЛЯЄВА (фортепіано).

У програмі: М.Лисенко, Ф.Надененко, А.Штогаренко та інші. 

 

початок

о 18 год

 

29 вересня

субота

 «Неймовірні пригоди з ансамблем AVANTI+»

КОНЦЕРТ АНСАМБЛЮ AVANTI+

Виконавці:

лауреати міжнародних конкурсів -

Наталія  ЛЄБЄДЄВА-ФІВЕЙСЬКА(фортепіано),

Карина МІКАЕЛЯН(фортепіано),

Катерина КОЗАЧИШИНА(скрипка),

Анна ФІВЕЙСЬКА (маримба, ударні),

лауреат всеукраїнських конкурсів

Катерина РЯБОВА (скрипка),

Тетяна РЯБОВА (ударні, ксилофон),

заслужена артистка України

Тетяна ОРЛОВА (орган).

У програмі: Й.Свендcен, Й.Хольварсен, П.Дюка,

К. Демарест, Р.У.Хендерсон та інші.

 початок

о 18 год

30 вересня

неділя

 КОНЦЕРТ

НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗАСЛУЖЕНОЇ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ

ім.. Георгія Майбороди

Художній керівник та головний диригент –

народний артист України Юрій КУРАЧ

У програмі: українські народні пісні. 

 початок

о 18 год

 

ПРИЙМАЮТЬСЯ КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛ.: 5-45-62

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАЛИШАЄ  ЗА  СОБОЮ  ПРАВО  ЗАМІНИ  ВИКОНАВЦІВ

http: // organ-hall.org.ua